Підключення еквайрингу Cs.cart

Якщо вас цікавить безкоштовне підключення еквайрингу Cs.cart для інтернет-магазину, який забезпечує прийом різних видів платежів у режимі онлайн, скористайтесь послугами нашої ліцензованої фінансової компанії Diamond Pay. Зареєструвавшись безкоштовно в Даймонд Пей, ви офіційно стаєте нашим клієнтом, отримуючи можливість користуватись усіма сервісами нашої компанії. Підключення до еквайрингу дозволить приймати онлайн-платежі на сайті свого інтернет-магазину 24 години на добу у гривнях та інших видах валют.

Вигідний та зручний модуль еквайрингу оплати Cs.cart

Інтернет-еквайринг дозволяє здійснювати прийом платежів інтернет-магазином як банківськими картами, так і різними платіжними системами у національній валюті. Встановивши на сайт модуль еквайрингу до cms Cs.cart, ви отримуєте зручну та вигідну систему прийому будь-яких онлайн-платежів.

Для встановлення модуля Cs.cart на сайт необхідно виконати ряд дій:

  • Переконатися, що модуль сумісний із CMS;
  • Завантажити плагін на комп'ютер та розпакувати його;
  • Завантажити на сервер весь вміст папки «upload»;
  • У списку методів оплати вибрати «Еквайринг від Даймонд Пей»;
  • Відкрити вкладку «Налаштування» та заповнити всі поля представленої форми;
  • Взяти вкладку API, а з налаштувань облікового запису ваш ID та ключ, в пункті фільтр IP вказати IP сайту вашого інтернет-магазину;
  • Натисніть «Зберегти».

Цілодобова оплата онлайн на сайті Cs.cart дозволить покупцям вибирати для себе найбільш зручний спосіб розрахунку, включаючи з банківських карток VISA/Mastercard, електронних гаманців різних платіжних систем, за допомогою інтернет-банкінгу Приват 24 та інших онлайн-сервісів українських банків. Покупцям вашого інтернет-магазину не доведеться більше шукати альтернативні способи оплати товарів, оскільки вони зможуть розрахуватися будь-яким зручним для себе способом завдяки підключенню еквайрингу на Diamond Pay. Досить просто налаштувати систему автоматичного переходу користувача на сторінку оплати при оформленні форми покупки товару та почати отримувати платежі від покупців.

Переваги роботи з Diamond Pay

Підключившись до еквайрингу Даймонд Пей, ваш сайт істотно підвищить свої позиції у покупців, що допоможе в кілька разів збільшити продажі інтернет-магазину. Можливість оплати будь-якими зручними способами дозволить покупцям не шукати інші ресурси

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Найвигідніші тарифи на інтернет-еквайринг у всесвітній мережі.
  • Гарантія захисту всіх платежів користувачів сервісу.

За потреби ми оперативно допрацюємо готові платіжні рішення під ваші індивідуальні потреби. Якщо під час підключення еквайрингу до Cs.cart у вас виникнуть проблеми, наші оператори технічної служби підтримки зможуть відповісти на всі запитання.