Підключення еквайрингу Joomla

Сьогодні багато людей просувають свій бізнес у всесвітній мережі, створюючи різні інтернет-магазини, дошки оголошень, маркетплейси та інші торгові майданчики на движку Joomla, який є однією з найзручніших та найфункціональніших систем управління сайтами. Для ефективної роботи електронної комерції необхідно запропонувати покупцям різні способи розрахунків у мережі Інтернет. Підключення еквайрингу Joomla від компанії Diamond Pay дозволить сайту приймати онлайн-платежі 24 години на добу 7 днів на тиждень різними способами.

Як підключити модуль еквайрингу до cms Joomla

Інтернет-еквайринг - це не тільки можливість організації максимально зручної системи розрахунку з покупцями, але і гарантія безпеки всіх платежів. Встановлюючи модуль еквайрингу до cms Joomla на сайті свого інтернет-магазину і пройшовши безкоштовну реєстрацію в Даймонд Пей, ви отримуєте можливість приймати будь-які види онлайн-платежів, отримуючи на рахунок банку магазину гроші за куплені товари вже наступного робочого дня.

Для встановлення модуля прийому платежів необхідно:

  • Перевірити сумісність модуля із CMS Joomla ecommerce;
  • Завантажити на комп'ютер плагін та розпакувати його;
  • Встановити відповідне програмне забезпечення;
  • У полі «Налаштування» вибрати спосіб оплати «Еквайринг від Даймонд Пей».

Після виконання всіх дій із встановлення модуля онлайн оплата на сайті Joomla ecommerce буде доступна для кожного відвідувача вашого інтернет-магазину. Достатньо налаштувати систему автоматичного переходу користувача на сторінку оплати товару та система інтернет-еквайрингу готова до роботи. Покупці можуть вибирати для себе найзручніші способи розрахунку, включаючи банківські картки Visa/Mastercard, Masterpass, систему мобільних платежів ApplePay, інтернет-банкінг Приват24 та інші фінансові інструменти у національній валюті. Надійна система безпеки Anti-fraud забезпечує стовідсотковий захист усіх платежів, що фіксуються у звітній документації компанії.

Diamond Pay – вигідний інтернет-еквайринг для електронного бізнесу

Ми є ліцензованою фінансовою компанією, яка надає послуги еквайрингу як фізичним, так і юридичним особам, пропонуючи велику кількість переваг:

  • Найбільш конкурентоспроможні тарифи на інтернет-еквайринг.
  • Низький відсоток комісії з місячного обігу коштів.
  • Можливість налаштування функції автоматичних платежів для списання коштів із банківської картки клієнта.
  • Доступ до особистого кабінету для зручного керування платіжними обліковими записами, перегляду історії та статистики платежів.

За потреби наші фахівці швидко доопрацюють готові платіжні рішення відповідно до ваших індивідуальних потреб. З усіх питань роботи компанії Даймонд Пей можна звертатися до операторів служби технічної підтримки.