Підключення еквайрингу Opencart

При створенні нового інтернет-магазину, аукціону, маркетплейсу або іншого торгового майданчика, багато власників замислюються про різні способи оплати. Сьогодні підключення еквайрингу Opencart дозволяє приймати оплату різними способами на сайті, у тому числі банківськими картками Віза/Мастеркард, міжнародними платіжними системами, через інтернет-банкінг Приват 24 та інші банківські продукти. Наша ліцензована фінансова компанія Diamond Pay пропонує послуги еквайрингу, які дозволяють приймати платежі у національній валюті від покупців у режимі онлайн цілодобово без обмежень.

Як підключити модуль еквайрингу до cms Opencart

Сьогодні інтернет-еквайринг стає найбільш затребуваною послугою, яка дозволяє онлайн-магазинам приймати будь-які види платежів, а покупцям розраховуватися зручним для них способом безготівкового розрахунку. Безкоштовний двигун Opencart є однією з найпопулярніших систем керування сайтами з можливістю використання великої кількості різних модулів та шаблонів. Встановлюючи безкоштовно модуль еквайрингу до cms Opencart на сайті свого інтернет-магазину, і зареєструвавшись у Даймонд Пей, ви отримуєте можливість офіційно приймати будь-які платежі від покупців, отримуючи свої гроші за придбані товари вже на наступний робочий день.

Щоб встановити модуль Опенкарт на сайт, необхідно:

  • Перевірити сумісність модуля із системою керування сайтом CMS;
  • Завантажити на комп'ютер та розпакувати плагін;
  • Завантажити на сервер усе, що міститься в папці upload;
  • В списку способів оплати вказати «Еквайринг від Diamond Pay»;
  • На сторінці «Налаштування» заповнити всі поля форми;
  • Скористайтеся новим API. Для цього треба взяти з налаштувань облікового запису ID та ключ, а потім вказати IP сайту інтернет-магазину у графі IP-фільтр;
  • Натиснути «Зберегти».

Зручна онлайн оплата на сайті «Опенкарт» забезпечує користувачам сайту зручний, простий та доступний спосіб оплачувати свої покупки. Наша компанія пропонує своїм клієнтам найнижчі комісії за переказ грошей. Чим більше щомісячний обіг коштів в інтернет-магазині, тим менша комісія еквайрингу.

Даймонд Пей – переваги інтернет-еквайрингу

Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє максимально ефективно працювати з покупцями, збільшуючи прибуток своєї віртуальної комерції. У разі потреби можна налаштувати функцію автоматичних платежів, яка дозволить регулярно списувати гроші з покупців чи клієнтів.

Отримуючи доступ до особистого кабінету, ви можете самостійно керувати платіжними акаунтами, стежити за всіма транзакціями, що проходять, а також переглядати історію платежів. Також при необхідності можна налаштувати систему на отримання одного платежу, який потім надсилається кільком різним одержувачам. Така опція зручна та вигідна для маркетплейсів. Інтернет-еквайринг не вимагає наявності додаткових пристроїв та терміналів, тому що досить просто налаштувати систему автоматичного переходу користувача сайту на сторінку оплати товару, де він зможе проводити розрахунки будь-яким зручним для нього способом.