Підключення еквайрингу PHPShop

В розробці

Для успішного просування бізнесу у всесвітній мережі необхідно організувати для покупців і клієнтів найзручніші способи оплати товарів. У цьому випадку підключення еквайрингу PHPShop в компанії Diamond Pay дозволить вашому сайту приймати онлайн-платежі будь-якими зручними способами, у тому числі банківськими картками Віза/Мастеркард, переведенням з гаманців міжнародних платіжних систем Вебмані, Юмані, Ківі, а також через інтернет-банкінг Приват 24 та іншими фінансовими інструментами. Гроші, сплачені покупцем за товар, ви отримаєте вже наступного робочого дня.

Як встановити модуль еквайрингу до cms PHPShop

Підключення до інтернет-еквайрингу дозволить цілодобово приймати різні види онлайн-платежів на сайті. Зручна онлайн оплата на сайті «PHPshop» надасть можливість купувати товари в інтернет-магазині, здійснюючи безготівкові розрахунки у гривнях, у тому числі й електронними грошима у національній валюті.

Встановлюючи модуль еквайрингу до cms PHPShop, і зареєструвавшись безкоштовно в Даймонд Пей, ви отримуєте можливість офіційно приймати будь-які види онлайн-платежів.

Для встановлення модуля необхідно:

  • Перевірити сумісність модуля із вибраною системою керування сайтом CMS;
  • Завантажити плагін та запустити модуль PHPShop Easy;
  • Завантажити на сервер вміст папки «upload»;

Потім у списку способів оплати вибрати «Еквайринг від Даймонд Пей», та виконати всі вимоги щодо встановлення модуля. Після цього досить просто налаштувати систему автоматичного переходу користувача сайту на сторінку оплати під час оформлення заявки на покупку товару. Для цього можна використовувати спеціальне посилання або кнопку, при натисканні на яку покупець переходить у вікно оплати товару.

Переваги інтернет-еквайрингу з Diamond Pay

Зареєструвавшись на сайті компанії Даймонд Пей і підключившись до еквайрингу, ваш сайт може в кілька разів підвищити свої позиції у потенційних споживачів, а відповідно і збільшити рівень продажів завдяки наявності різних способів оплати в режимі онлайн. Плюси співпраці з Diamond Pay:

  • Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечуємо стовідсотковий захист усіх платежів, будучи офіційним партнером Visa та Mastercard.
  • Стягуємо мінімальний відсоток комісії з місячного обігу коштів на сайті.
  • За необхідності можна настроїти функцію автоматичних платежів для регулярного списання коштів із банківських карток або електронних гаманців клієнтів.
  • Кожен користувач може керувати своїм платіжним обліковим записом в особистому кабінеті, переглядаючи історію та статистику платежів.
  • Допомагати операторам технічної служби підтримки.

Наша компанія Даймонд Пей забезпечує повний захист при обробці карткових та інших даних, а також їх безпечну передачу банкам та різним платіжним системам. Ми маємо ліцензію Національного банку України, а також усі необхідні дозволи на офіційне надання фінансових послуг.