Підключення еквайрингу ShopOS

В розробці

Сьогодні багато людей починають бізнес у мережі інтернет, створюючи власні інтернет-магазини, аукціони та інші торгові майданчики на движку ShopOS, який має велику кількість вбудованих шаблонів та модулів. Безкоштовне підключення еквайрингу ShopOS до єдиної системи прийому онлайн-платежів компанії Diamond Pay дозволить покупцям розрахуватися за придбані товари будь-яким зручним для них способом, у тому числі банківськими картками, за допомогою інтернет-банкінгу, переказом з електронних гаманців різних платіжних систем, а також іншими фінансовими інструментами у гривнях, а також інших видах цифрових та електронних грошей у національній валюті.

Як підключити модуль еквайрингу до cms ShopOS

З появою інтернет-еквайрингу процес прийому онлайн-платежів різними інтернет-магазинами, веб-аукціонами, маркетплейсами та іншими торговими майданчиками значно спростився. Встановлюючи модуль еквайрингу до cms ShopOS на сайті свого інтернет-магазину і пройшовши офіційну реєстрацію в Даймонд Пей, ви отримуєте можливість приймати будь-які види онлайн-платежів, отримуючи на рахунок банку магазину гроші за куплені товари вже наступного робочого дня.

Для встановлення модуля оплати ShopOS необхідно виконати кілька простих дій:

 • Перевірити сумісність модуля із CMS (системою керування сайтом);
 • Завантажити плагін на комп'ютер і розпакувати його;
 • Завантажити на сервер все, що міститься в папці upload;
 • У списку способів оплати вказати «Еквайринг від Diamond Pay»;
 • На сторінці «Налаштування» заповнити всі поля форми;

Після виконання всіх вимог сайту та збереження даних модуль оплати буде встановлено на сайт вашого інтернет-магазину. Таким чином, зручна онлайн оплата на сайті «Шоп ОС» зможе офіційно здійснюватися різними способами банківськими картками Віза/Мастеркард, Masterpass, системою мобільних платежів ApplePay, за допомогою інтернет-банкінгу Приват24 та іншими банківськими продуктами.

Що дає інтернет-еквайринг з Даймонд Пей

Для використання інтернет-еквайрингу достатньо налаштувати систему автоматичного переходу на сторінку оплати товару (посилання, спеціальна кнопка тощо), щоб покупці могли розраховуватися будь-яким зручним способом. Переваги еквайрингу з Diamond Pay:

 • Найвигідніші тарифи для клієнтів.
 • Мінімальний відсоток комісії з місячного обігу коштів.
 • Гарантія стовідсоткового захисту платежів покупців.
 • Можливість налаштування функції автоматичних платежів для списання коштів із банківського рахунку або електронного гаманця клієнта.
 • Зручне керування обліковими записами в особистому кабінеті з можливістю перегляду історії платежів.
 • Налаштування системи на прийом одного платежу, який потім надсилатиметься різним одержувачам.

Якщо під час роботи з нашим сервісом у вас виникнуть питання, ви можете звертатися за допомогою до операторів технічної служби підтримки у будь-який зручний час.