Підключення еквайрингу Shop-Script

Інтернет-бізнес стрімко зростає і розвивається, оскільки багато людей вважають за краще купувати товари в різних інтернет-магазинах, на веб-аукціонах, дошках оголошень та інших торгових майданчиках. Саме тому дуже важливо створити для покупців максимально зручну та функціональну систему оплати товарів. Diamond Pay є ліцензованою фінансовою компанією, яка надає послуги інтернет-еквайрингу, офіційно приймаючи платежі банківськими картками Visa/Mastercard, Masterpass, системою мобільних платежів ApplePay, через інтернет-банкінг Приват24 та іншими фінансовими інструментами у гривнях. Підключення еквайрингу Shop-Script дозволить покупцям оплачувати товари цілодобово 7 днів на тиждень за безготівковим розрахунком у будь-який зручний спосіб.

Як підключити модуль еквайрингу до cms Shop-Script

Для полегшення керування сайтами розробники пропонують велику кількість додаткових опцій, у тому числі й модуль еквайрингу до cms Shop-Script. Підключивши його на сайті свого інтернет-магазину та зареєструвавшись безкоштовно в компанії Даймонд Пей, система оплати відразу починає працювати. Для цього необхідно:

  • Перевірити сумісність модуля з вибраним двигуном CMS;
  • Завантажити плагін на комп'ютер, розпакувати його та встановити відповідне програмне забезпечення;
  • На панелі керування виберіть спосіб оплати «Еквайринг від Diamond Pay»;
  • У вікні «Параметри» заповнити всі поля форми.

Після підключення модуля необхідно просто налаштувати автоматичну систему переходу на сторінку оплати, щоб покупець міг розрахуватися за товари будь-яким зручним для нього способом. Можливість цілодобової онлайн оплати на сайті «Шоп Скрипт» дозволить відвідувачам інтернет-магазину робити покупки у будь-який зручний час.

Які переваги дає інтернет-еквайринг із Diamond Pay

Встановлюючи на своєму сайті відповідний модуль для оплати CMS, ви отримуєте просту та вигідну систему розрахунків із споживачами. Після оплати товару покупцем гроші у національній валюті на ваш рахунок надійдуть вже наступного робочого дня. Користуючись платіжним агрегатором Даймонд Пей, ви зможете суттєво збільшити рівень продажу у вашому інтернет-магазині завдяки можливості здійснювати безпечні розрахунки з покупцями. Гроші, переведені покупцем за товар, ви отримаєте вже наступного робочого дня без затримок.

Ми пропонуємо найбільш конкурентоспроможні тарифи, а також стягуємо мінімальну комісію за щомісячний обіг коштів. При необхідності ви можете встановити функцію автоматичних платежів, яка дасть змогу списувати гроші з банківських карток або електронних гаманців покупця, який є постійним клієнтом інтернет-магазину. Система безпеки Anti-fraud забезпечує стовідсотковий захист усіх платежів, що фіксуються у звітній документації Даймонд Пей.