Підключення еквайрингу VirtueMart

З розширенням електронної комерції у всесвітній мережі кількість інтернет-магазинів та інших торгових майданчиків зросла в кілька десяток разів, що вимагало пошуку найоптимальніших систем оплати для користувачів сайтів. Наша ліцензована фінансова компанія Diamond Pay надає послуги інтернет-еквайрингу, який дозволить сайту офіційно приймати онлайн-платежі різними способами, у тому числі банківськими картками, переказами з електронних гаманців міжнародних платіжних систем, через інтернет-банкінг та інші банківські продукти. Безкоштовне підключення еквайрингу VirtueMart на сайті інтернет-магазину, створеного на базі даної системи управління контентом, дозволить приймати онлайн-платежі 24 години на добу 7 днів на тиждень будь-якими зручними для покупця способами.

Як підключити модуль еквайрингу до cms VirtueMart

Зареєструвавшись у компанії Даймонд Пей та встановивши модуль еквайрингу до cms VirtueMart, ви автоматично вирішуєте проблему розрахунків із відвідувачами вашого інтернет-магазину. Підключення до інтернет-еквайрингу дозволить покупцям оплачувати товари банківськими картками Visa/Mastercard, Masterpass, системою мобільних платежів ApplePay, через інтернет-банкінг Приват24 та іншими банківськими продуктами у національній валюті.

Щоб встановити модуль на сайт інтернет-магазину, необхідно:

  • Переконайтеся, що він сумісний з вашим CMS;
  • Завантажити плагін на комп'ютер та розпакувати його;
  • Потім встановити відповідне програмне забезпечення та виконати низку інших дій, які потрібні для підключення системи онлайн оплати на сайті VirtueMart.

Потім просто налаштувати функцію автоматичного переходу користувача на сторінку оплати товару і почати офіційно приймати платежі в режимі онлайн. Після оплати товару гроші на рахунок вашого магазину повернуться вже наступного робочого дня. Завдяки надійній системі безпеки Anti-fraud всі платежі мають стовідсотковий захист.

Які можливості надає інтернет-еквайринг від Даймонд Пей

Користуючись послугами інтернет-еквайрингу, ваш торговий бізнес у всесвітній мережі може суттєво підвищити рівень продаж завдяки можливості оплачувати товари в режимі онлайн будь-яким зручним для покупця способом. Переваги співпраці з компанією Diamond Pay

  • Індивідуальна робота з кожним клієнтом та найбільш конкурентоспроможні тарифи на послуги інтернет-еквайрингу.
  • Можливість налаштування функції автоматичних платежів для регулярного зняття коштів із рахунків постійних покупців.
  • Доступ до особистого кабінету для зручного керування платіжними обліковими записами, перегляду історії та статистики платежів.
  • Кваліфікована допомога операторів технічної служби підтримки.

Даймонд Пей має ліцензію Національного банку України, а також всі необхідні дозволи на офіційне надання фінансових послуг, що забезпечує повний захист при обробці ваших карткових та інших даних, а також їх безпечну передачу банкам та різним платіжним системам.