Підключення еквайрингу Webasyst

Починаючи власний бізнес у всесвітній мережі, необхідно подумати про різні способи оплати товарів та послуг. Сьогодні Diamond Pay є однією з найпопулярніших фінансових компаній, яка офіційно надає послуги інтернет-еквайрингу завдяки наявності ліцензії Національного банку України. Створюючи свій інтернет-магазин або інший торговий майданчик на движку Webasyst, необхідно подумати про організацію ефективної та зручної системи платежів. Безкоштовне підключення еквайрингу Webasyst дозволить офіційно приймати онлайн-платежі вашому інтернет-магазину будь-яким зручним для покупця способом.

Як підключити модуль еквайрингу до cms Webasyst

Скориставшись послугами інтернет-еквайрингу від Даймонд Пей, ваш торговий майданчик зможе приймати платежі в режимі онлайн 24 години на добу 7 днів на тиждень будь-якими способами, у тому числі банківськими картками Віза/Мастеркард, Masterpass, системою мобільних платежів ApplePay через інтернет-банкінг Приват24 та іншими банківськими продуктами у національній валюті. Готовий модуль еквайрингу до cms Webasyst дозволяє максимально швидко створити в інтернет-магазині систему онлайн оплати товарів.

Для його підключення необхідно:

  • Завантажити на комп'ютер плагін відповідного модуля та розпакувати його, встановивши відповідне програмне забезпечення;
  • Налаштувати інтерфейс у своєму особистому кабінеті та виконати інші дії, потрібні для встановлення системи оплати;

Виконавши всі необхідні дії, ви одразу отримуєте можливість користуватися зручною системою інтернет-еквайрингу. Для продавців та покупців онлайн оплата на сайті «Веб асист» надає великі можливості. Необхідно просто налаштувати систему автоматичного відправлення покупця на сторінку оплати товару, і він може здійснити розрахунок будь-яким зручним для нього способом у національній валюті (гривнях). Система безпеки Anti-fraud забезпечує стовідсотковий захист усіх платежів, що фіксуються у звітній документації Даймонд Пей.

Які можливості надає інтернет-еквайринг із Diamond Pay

Наша компанія стягує найнижчі комісії за прийом та переведення онлайн-платежів. Чим більший щомісячний обіг коштів в інтернет-магазині, тим менша комісія еквайрингу. Ми робимо все можливе, щоб співпраця з нашим сервісом була для вас максимально зручною та простою:

  • Пропонуємо найконкурентніші тарифи на інтернет-еквайринг.
  • Можливість налаштовувати функцію автоплатежів для регулярного списання коштів із банківської картки або електронного гаманця клієнта.
  • Можливість керувати обліковими записами в особистому кабінеті, переглядати історію та статистику платежів.
  • Налаштовувати систему на прийом одного платежу, який потім надсилатиметься різним одержувачам.

При необхідності оператори технічної служби підтримки нашого сервісу зможуть відповісти на всі запитання користувачів.