Підключення еквайрингу WooCommerce

Збільшення кількості інтернет-магазинів, маркетплейсів, дошок оголошень та інших торгових майданчиків у всесвітній мережі вимагає від власників сайтів та збільшення способів оплати товарів. Наша ліцензована фінансова компанія Diamond Pay пропонує послуги інтернет-еквайрингу, який дозволить сайту офіційно приймати онлайн-платежі банківськими картками, переказами з електронних гаманців міжнародних платіжних систем, через інтернет-банкінг та іншими способами у національній валюті. Використовуючи модуль еквайрингу до cms WooCommerce для сайту, можна швидко створити систему зручного та безпечного прийому онлайн-платежів.

Як підключити інтернет-еквайринг для WooCommerce

Скориставшись послугами компанії Даймонд Пей, безкоштовне підключення еквайрингу WooCommerce на сайті інтернет-магазину дозволить покупцям здійснювати розрахунки за товари 24 години на добу 7 днів на тиждень у будь-який зручний спосіб. Оплата може здійснюватися банківськими картками Visa/Mastercard, Masterpass, системою мобільних платежів ApplePay, через інтернет-банкінг Приват24 та іншими банківськими продуктами у гривнях.

Для встановлення модуля еквайрингу необхідно:

  • Переконатися, що він сумісний з CMS WooCommerce;
  • Завантажити плагін на комп'ютер та розпакувати його;
  • Потім встановити відповідне програмне забезпечення та виконати низку інших дій, які потрібні для підключення системи онлайн-оплати на веб-сайті WooCommerce.

Після цього досить просто налаштувати систему автоматичного переходу користувача на сторінку оплати при оформленні форми покупки товару та почати отримувати платежі від покупців. Після оплати товару гроші на рахунок вашого магазину повернуться вже наступного робочого дня. Завдяки надійній системі безпеки Anti-fraud усі платежі мають стовідсотковий захист шляхом фіксації у звітній документації компанії.

Переваги інтернет-еквайрингу з Даймонд Пей

Послуга інтернет-еквайрингу допоможе суттєво збільшити кількість продажів за рахунок залучення нових клієнтів, надаючи їм можливість вибору будь-якого способу оплати товару. Наші фахівці проводять індивідуальну роботу з кожним клієнтом, надаючи велику кількість переваг:

  • Найвигідніші тарифи на інтернет-еквайринг та мінімальний відсоток комісії з місячного обігу грошових коштів.
  • Гарантію захисту платежів покупців.
  • Можливість налаштування функції автоматичних платежів для списання коштів з банківської картки клієнта.
  • Можливість керувати обліковими записами в особистому кабінеті, переглядати історію та статистику платежів.

З усіх питань співпраці з компанією Даймонд Пей можна звертатися до операторів технічної служби підтримки в будь-який зручний час.