Підключення еквайрингу Wordpress

Розвиток торгового бізнесу у всесвітній мережі потребує постійного вдосконалення різних інструментів управління, у тому числі систем оплати в режимі онлайн. Створюючи інтернет-магазин або іншу торгову платформу на одному з найпопулярніших CMS (систем керування сайтом) Wordpress, можна встановити єдину систему платежів, скориставшись послугами інтернет-еквайрингу компанії Diamond Pay. Безкоштовне підключення еквайрингу Wordpress дозволить покупцям будь-якої доби розраховуватися за товари будь-яким зручним способом. Оплата може здійснюватися банківськими картками Віза/Мастеркард, Masterpass, системою мобільних платежів ApplePay, через інтернет-банкінг Приват24 та іншими зручними способами.

Як підключити модуль еквайрингу до cms Wordpress

Для полегшення розрахунків із покупцями сучасні розробники програмних продуктів пропонують нові ефективні засоби для ведення бізнесу в мережі Інтернет. Використовуючи готовий модуль еквайрингу до cms Wordpress, можна встановити його на веб-сайт свого інтернет-магазину або іншого торгового майданчика. Зареєструвавшись безкоштовно на сайті компанії Diamond Pay, ви зможете моментально розпочинати роботу, офіційно приймаючи онлайн-платежі у національній валюті - гривнях.

Для підключення модуля необхідно:

  • Перевірити його сумісність з обраною для сайту системою керування CMS;
  • Завантажити плагін на комп'ютер, розпакувати і встановити відповідне програмне забезпечення;
  • Завантажити на сервері весь вміст папки «upload» та у списку способів оплати вказати «Еквайринг від Даймонд Пей»;

Виконавши всі дії щодо встановлення модуля, ви отримуєте зручну та ефективну систему онлайн оплати на сайті «Вордпрес». Необхідно просто налаштувати функцію автоматичного переходу користувача на сторінку оплати та покупці зможуть відразу ж розраховуватися за товари будь-яким зручним способом.

Переваги інтернет-еквайрингу з Diamond Pay

Користуючись інтернет-еквайрингом, власники інтернет-магазинів отримують велику кількість переваг:

  • Збільшення кількості покупців за рахунок можливості оплати товарів у різний спосіб.
  • Конкурентоспроможні тарифи на інтернет-еквайринг та низькі комісійні з місячного обігу коштів.
  • Стовідсоткова гарантія захисту всіх платежів.
  • Управління платіжними обліковими записами в особистому кабінеті, перегляд історії платежів та їх статистики.
  • Налаштування системи автоматичних платежів для регулярного зняття грошей із банківської картки або електронного гаманця клієнта.

При необхідності ми оперативно допрацюємо готові платіжні рішення відповідно до ваших індивідуальних потреб.